نحوه آماده سازی برای جستجوی پروژه

وقتی تصور می کنید ماشین یا خانه جدیدی در کنار ساحل وجود دارد ، سال آینده با درآمد حاصل از تجارت قصد خرید خواهید داشت – اکنون این تجسم است.

Dunkin ‘Donuts اخیراً آژانس بازاریابی دیجیتال را راه اندازی کرده است. آنها سالها قهوه طعم دار داشته اند ، با این وجود لاته ها با استارباکس رقابت می کردند ، با استفاده از آن یک عمل ، می توانم ببینم که ارتباط Dunkin ‘Donuts با مشتریان چقدر است.

کارت آنلاین خود را به گونه ای بررسی کنید که گویی یکی از بازدیدکنندگان هدف ادمین اینستاگرام   مدیر اینستاگرام هستید. آیا فقط شما به طور مختصر می دانید چه کسی هستید ، از do بعلاوه احتمالاً آنها استفاده می کنید؟ در غیر این صورت ، شاید زمان طراحی مجدد آن فرا رسیده است.

گرچه ممکن است رقابت بسیار بیشتر از همیشه به نظر برسد ، از طرف دیگر به احتمال زیاد خریداران بیش از آنچه که فکر می کردم ممکن است باشد. تولید تبلیغات تبلیغاتی سالها پیش ، در حال حاضر سایت ها ، شرکت ها و افرادی هستند که عکس های سهام رایگان می دهند. عالی. اما برای پخت و پز زندگی با سهام چالش های موجود هرچه باشد ، موانع ورود به هیچ وجه کوچک نبوده است. بنابراین چگونه امروز شخص می تواند سهام خود را شروع کند؟

شخصی برای مشاهده بلیط خود ثروت اندکی پرداخت می کند و در نهایت موضوع یک نظر سیاسی از شخصی می شود که سالانه میلیون ها درآمد کسب می کند اما شغل واقعی ندارد ، مجبور نیست که واقعیت را مکرر همراه با سرنخی از واقعیت داشته باشد ! بله ، درست است ، در مورد دیدگاه های سیاسی خود به من اطلاع دهید در حالی که من اینجا نشسته ام و منتظر هستم که توسط شما سرگرم شود. به همین دلیل من به اینجا آمدم که مطمئناً همان چیزی است که من برای آن پول پرداخت کردم ، مگر نه ، شما مدرسه قدیمی بی ادب و ناخوشایند. شما می خواهید فوران کنید ، این کار را به روشنی انجام دهید. بله رایگان چرا شما بدون هیچ هزینه ای عملکرد خود را انجام نمی دهید ، پس می توانید هر آنچه را که مایلید برای کمک به مردم برای گفتن به آنها بگویید. سپس منصفانه و متعادل است. مخاطبان شما آنچه را که برای آن هزینه می کند دریافت می کنند.

از کجا شروع شود؟ من خیلی آرزو دارم! بزرگترین هدف من این است که ترتیب یک دفتر دوم را با تیمهای بزرگتر / قوی تر بدهم. اهداف دیگر گسترش و تقویت نمای تجاری ValuLeads خواهد بود. البته من همچنین به ایجاد محصولات / کمپین های جدید فکر می کنم. من همچنین به منظور گسترش خدمات مشاوره کسب و کار. ما نه تنها قادر به کمک به شرکت های بزرگ بلکه به فروشگاه های کوچک مادر و پاپ نیز هستیم. ممکن است برای ایجاد اعتبار و کمک به گسترش نام از طریق ارجاع ، کالای قدیمی که شما یک بازار محلی خواهید داشت و فروشگاه های خاص خاص آن را راه اندازی کنید.

از آنجا که اکثر شرکت ها و مشاغل تجاری به بازاریابی دیجیتال علاقه مند هستند ، تعامل با این تجار فقط برای تجارت کوچک طبیعی است. شما می توانید مطمئن باشید که آژانس بازاریابی یا مشاوره ای برای استخدام شما در این بازاریابی و تبلیغات استخدام می کنید. یکی از این آژانس ها ، دیجیتال الکترونیکی قدوس است.